środa, 30 listopada 2011

Metody oraz sposoby na płaski brzuch

Metody oraz sposoby na płaski brzuch

Dla sporej grupy z nas gruby brzuch to naprawdę duży kłopot. Na szczęście istnieją proste sposoby, by wyzbyć się tego typu problemu, według metody mały wysiłek, spory efekt. Dobre ćwiczenia na płaski brzuch wzmocnią mięśnie brzucha, a zmiana diety sprawi, że po brzydkim zaokrągleniu zostaną wyłącznie wspomnienia.
Dzięki skutecznym metodą schudniesz i usprawnisz mięśnie, będziesz miał płaski brzuch.
Każde ćwiczenie tj. bieganie, pływanie, rolki wpłyną bardzo dobrze na kształt brzucha. Bardzo skuteczne ćwiczenia na płaski brzuch to tradycyjne brzuszki i skosy które możesz wykonywać też w biurze na fotelu obrotowym.

Kiedy masz ochotę na coś słodkiego, wybieraj owoce. Banan zawiera bardzo dużo witaminy C, już jeden owoc zaspokaja jedno dniowe zapotrzebowanie człowieka. Porzeczki maja mało kalorii, za to wiele witamin i minerałów, które pobudzają przemianę materii. Postaraj się unikać soli. Dlatego gotując, dodawaj do potraw zamiast soli zdrowe zioła np. szczypiorek. U kobiet tkanka tłuszczowa głównie gromadzi się na pośladkach i brzuchu. Aby zapobiec tyciu, wypada ograniczyć spożycie tłuszczy. Zamiast kiełbasy, próbuj szynkę drobiową, żółte sery zastąp zdrowszym twarożkiem.

Preparaty do pielęgnacji brzucha zawierają składniki ujędrniające ciało i pobudzające spalanie tkanki tłuszczowej np. wyciąg z zielonej herbaty a także algi. Nacieraj je rano i wieczorem. Dlatego, że nie mniej ważny od tego typu środków jest masaż, wcierając w skórę krem, wmasowuj to kolistymi ruchami. Na sam koniec oszczypuj mięśnie palcami. Dzięki temu brzuch znacznie szybciej stanie się płaski. Początkowych wyników powinieneś się spodziewać po ok. 4 tygodniach.

Jeżeli zjadłaś za dużo, czujesz się pełna, wtedy wypij coś z anyżu. Jeśli będziesz chodziła zgarbiona, nie dziw się, że zamiast zgrabnego brzuszka, będziesz mieć z przodu coś w rodzaju balonu.

Warto zrobić kompres wyszczuplający. Taki zabieg przyspieszy spalanie tkanki tłuszczowej. Trochę liści bluszczu, które kupisz w sklepie z ziołami gotuj w litrze wody na ogniu przez  60 minut. Nawilż gazę ciepłym wywarem, połóż na  45 minut na brzuchu, przykryj folią. Kompres stosuj 2 razy w tygodniu przez trzy miesiące. Masowanie i szczypanie pobudza krążenie krwi i wzmocni napięcie ciała. Zawsze po kąpieli pomasuj sobie w tego typu sposób brzuszek.

Naukowcy uważają, że sporo z nas źle oddycha, za płytko. Spróbuj brać głęboki wdech nosem, wydychając całe powietrze ustami. Dotlenisz się i umocnisz mięśnie brzuszka.
--
Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz