sobota, 4 sierpnia 2012

Jak schudnąć z brzucha w 3 tygodnie?

Jak schudnąć z brzucha w 3 tygodnie?

Autorem artykułu jest Martyna Smal

Myślisz, jak schudnąć z brzucha? Czas zmniejszyć ilość tłuszczu i wyglądać dobrze. Tłuszcz na brzuchu nie tylko źle wygląda, ale jest również niebezpieczny. Osoby chudsze są zdrowsze, dlatego warto schudnąć.
Jeśli wiesz, jak schudnąć z brzucha, to osiągniesz pierwszy krok do zdrowia. Wiemy też, że zrzucenie tłuszczu z tych okolic może być trudne.jak schudnąć z brzucha
Jak schudnąć z brzucha:
Oto kilka prostych porad, aby mieć płaski brzuch.
Zaprzestań jeść tyle cukru i tłuszczów nasyconych
Nie stołuj się w barach szybkiej obsługi ani na stacjach benzynowych. Posiłki najlepiej przygotowywać w domu i ewentualnie je ze sobą zabierać. W restauracjach często twoje jedzenie jest „uzdrawiane” oraz gotowane na głębokim oleju. Takie jedzenie to nic innego jak śmieci.
Nie jedź ciast, chipsów ani słodyczy. Jeśli chcesz schudnąć z brzucha, musisz ograniczyć cukier, od którego wszyscy jesteśmy uzależnieni. Przyczyną dużej ilości tłuszczu na brzuchu jest spożywanie zbyt dużej ilości cukru.
Wszystkie fast-foody powodują tycie, ponieważ zawierają duże ilości cukru i tłuszczów nasyconych. To z kolei podnosi poziom insuliny we krwi i powoduje zwiększenie apetytu.
Chcesz schudnąć z brzucha? Zacznij jeść dobre węglowodany
Nie wszystkie cukry są złe. Złe węglowodany powodują znaczne skoki cukru we krwi. Z kolei dobre węglowodany nie powodują takich skoków. Jeśli zastanawiasz się, jak schudnąć z brzucha, to twój problem leży w wybieraniu złych węglowodanów.
Dobre węglowodany są najczęściej w warzywach i niektórych owocach. Jeśli jesz ziemniaki, wybieraj „słodkie ziemniaki”. Jeśli jesz ryż, wybieraj brązowy.
Po prostu poszukaj węglowodanów o niskim wskaźniku glikemicznym. Takich tabeli jest dużo w sieci.
Zamień również białe pieczywo na chleb orkiszowy albo z pełnego ziarna.
Koniec z przekąskami
Badania pokazują, że nadmiar węglowodanów pochodzi nie z jedzenia, ale z tego, co jemy między posiłkami. Jak chcesz schudnąć z brzucha, to musisz przestać dojadać między posiłkami. To bardzo ważne.
Szczególnie, gdy zastanawiasz się jak schudnąć z brzucha. Mam nadzieję, że teraz już wiesz się odchudzać.
---

Prosty trick na spalanie tłuszczu: http://www.sekretyzdrowegojedzenia.pl

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz