Darmowy ebook - "Jak uczyć się do egzaminów ?"


Jak uczyć się do egzaminów ?

Najgorszy okres dla każdego studenta, to zbliżająca się sesja. Wtedy rozrywkę, zabawy i wszelakie imprezy, trzeba odłożyć na bok.
W zamian otrzymujemy siedzenie nad stertą materiałów, pisanie, kserowanie i ogromną dawkę stresu. A gdyby tak dało się zmienić taki stan rzeczy ? Zamiast zdenerwowania i wkuwania materiałów, można było budzić się rano w obliczu sesji egzaminacyjnej z uśmiechem, bez stresu i wypoczętym ? Brzmi to niewiarygodnie, ale jest to możliwe. Wszystko będzie zależało od Ciebie. Jeśli chciałbyś, aby sesja była tylko formalnością, to pierwszym krokiem jaki powinieneś uczynić, jest pobranie i przeczytanie książki Jak uczyć się do egzaminów.
Na tych 52 stronach ebooka, poznasz skuteczne techniki uczenia się i planowania, które z czasem powinny wejść Tobie w nawyk. W efekcie Twoje przystosowanie do skutecznej nauki egzaminacyjne będzie opierało na 6 strefach, czyli :

• Fizjologicznej, z której dowiesz się jak należy się odżywiać, aby Twój organizm zebrał niezbędne składniki odżywcze do nauki i sesji.
• Psychologicznej, programującej i motywującej Twój umysł do efektywnej pracy.
• Wspomaganie koncentracji, która jest niezbędna do osiągania celu i niwelowania rozpraszających Cię elementów.
• Strategie nauki, czyli optymalne dzielenie i przygotowanie materiałów egzaminacyjnych, dostosowanie odpowiedniego trybu powtórek, mapy skojarzeń i myśli oraz inne istotne czynniki wspomagające efektywną naukę do sesji egzaminacyjnej.
• Otoczenie, jak należy je dostosować, aby nauka przebiegała szybciej i bez dekoncentracji.
• Jak radzić sobie ze stresem. Odpowiednia bądź niewielka dawka stresu, wpływa na Twój organizm motywująco, natomiast zbyt dużo stresu działa zupełnie odwrotnie (paraliżująco). Naucz się zarządzać dawkami adrenaliny, a osiągniesz cel szybciej i z mniejszym wysiłkiem.

Książka wprowadzi Cię w techniki NLP, dzięki którym nauczysz się programować swój umysł do sesji egzaminacyjnej. Kursy programowania NLP, często kosztują kilka stówek, natomiast w tym ebooku, techniki te poznasz zupełnie za darmo.

Pobierz darmowy ebook "Jak uczyć się do egzaminów ?"

Komentarze

Popularne posty