sobota, 15 maja 2010

OstropestAutorem artykułu jest retsam

Kilka faktów na temat ostropestu plamistego. Jego nasiona są pomocne w regeneracji wątroby po zatruciach oraz dolegliwościach woreczka żółciowego.

 W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problemy z wątrobą  czy woreczkiem żółciowym; wynika to nie tylko z faktu, ze społeczeństwo żyje w coraz większym stresie, ale również z tego, że nieprawidłowa dieta czy brak aktywności fizycznej jest pierwszym krokiem do zafundowania sobie problemów z tymi narządami wewnętrznymi. Często nie działają już przypisywane przez lekarzy, nieraz drogie leki – wtedy nadchodzi pora, aby sięgnąć po preparaty w pełni naturalne, które zgodnie z wielowiekową tradycją pomagają ludziom uporać się z problemami wątrobowymi; takim właśnie preparatem jest Ostropest plamisty.      Ostropest plamisty to preparat, który w swoim składzie zawiera kilka bardzo istotnych dla pracy wątroby i woreczka żółciowego składników. Pierwszym z nich jest mieszanka flawonoliganów, substancji dostarczanych do organizmu ludzkiego przez m.in. owoce; substancje te pozwalają na polepszanie wydajnej pracy wątroby i woreczka, wzmacniają komórki wątroby oraz regenerują wszelkie uszkodzenia. Drugim istotnym składnikiem są antyoksydanty, które nie tylko, zgodnie ze swoim przeznaczeniem, zapobiegają zbyt szybkiemu starzeniu się komórek, ale również sprawiają, że usuwane są z wątroby szczególnie toksyczne substancje.

      Cały preparat jest zrobiony z naturalnych składników; sam Ostropest plamisty to nasz rodzimy kuzyn słoneczników, który od lat stosowany jest w walce z wszelkimi skutkami nieprawidłowej pracy wątroby i woreczka żółciowego – zyskujemy więc pewność, że preparat ten nie obciąża dodatkowo na przykład nerek czy żołądka, co nieraz zdarza się w przypadku zwykłych leków.

      Ostropest plamisty może być stosowany u wszystkich osób, które zauważyły u siebie bądź od lat walczą z takimi nieprawidłowościami, jak na przykład zaburzenia pracy wątroby. Jeśli cierpimy na uporczywe kolki i wzdęcia, czy męczą nas bóle wątroby, Ostropest powinien poradzić sobie z nimi bez problemu. Warto używać również preparatu, jeśli nasza wątroba jest uszkodzona przez długotrwałe stosowanie leków bądź picie alkoholu. Ostropest jest przydatny również dla osób z uszkodzeniami czy chorobami woreczka żółciowego – działa żółciopędnie, może być stosowany wspomagająco przy leczeniu kamicy żółciowej, zapaleniach dróg żółciowych czy samego woreczka żółciowego.  

---
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz